Duyurular

Duyurular, haberler ve etkinlikler için başlıklara tıklayınız..

 • Herbisitlere Tolerant Kültür Bitkileri Çalıştayı
 • Erciyes Üniversitesi ile Türkiye Herboloji Derneği’nin işbirliği ile 24-25 Mart 2022 tarihlerinde Kayseri’de “Herbisitlere Tolerant Kültür Bitkileri” konulu bir çalıştay düzenlenecektir. Özel Sektöründe katkı vereceği çalıştayda Üniversite ve Araştırma Enstitüsü çalışanları ile Özel Sektör temsilcileri 2 gün boyunca bir arada olacaklardır. Çalıştayda bütün yabancı ot dostlarını bir arada görmek bizleri ziyadesi ile mutlu edecektir. Değerli dostlar çalıştay The EMAR Otel Deluxe’de düzenlenecektir. Çalıştayda herhangi bir katılım ücreti söz konusu olmayıp, paydaşlarımızla birlikte sizleri Kayseri’de en iyi şekilde ağırlamaya gayret edeceğiz.

  Çalıştay hazırlıklarımızın en kısa sürede tamamlanması amacıyla katılım sağlayacak arkadaşlarımızın başvuru formu nu 06.03.2022 tarihi saat 24.00’e kadar doldurmaları gerekmektedir.

  Sevgili genç arkadaşlar, paydaşlarımızın katkıları ile Herboloji alanında lisansüstü eğitim gören ve herhangi bir yerde çalışmayan yaklaşık 10 kadar arkadaşımızın belgelenmek kaydı ile 400 TL’ ye kadar yol giderleri karşılanmaya çalışılacaktır. Bu arkadaşlarımızın aktif öğrenci belgeleri ve çalışmalara devam ettiklerine dair danışmanlarından alacakları bir yazı ile başvurularını hakkitasdelen@gmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir.
                                                                                                                                                                                                                                               Prof. Dr. Doğan IŞIK  2.3.2022 09:52:43
Tüm Duyurular


Derneğimiz

Derneğimizin başlıca amaçları;

 • Türkiye'de Herboloji bilim dalını geliştirmek,


 • Bu alanda çalışan araştırmacıların bilimsel niteliklerinin gelişmesine ve geliştirilmesine yardımcı olmak,


 • Bilgi alışverişini sağlamak için kongre, sempozyum, toplantı düzenlemek,


 • Herboloji biliminin daha iyi öğretilmesini, uygulamaya aktarılmasını sağlayacak olanakları araştırma ve geliştirmeyi amaçlar.

Sayılar

Derneğimize Üye Sayımız
150
Yabancı Ot Sayısı
119 40% Complete (success)
Herbisit Etki Mekanizması Sayısı
64 40% Complete (success)
Herbisit Aktif Madde Sayısı
122 40% Complete (success)