Duyurular


  • Herbisitlere Tolerant Kültür Bitkileri Çalıştayı

  • Erciyes Üniversitesi ile Türkiye Herboloji Derneği’nin işbirliği ile 24-25 Mart 2022 tarihlerinde Kayseri’de “Herbisitlere Tolerant Kültür Bitkileri” konulu bir çalıştay düzenlenecektir. Özel Sektöründe katkı vereceği çalıştayda Üniversite ve Araştırma Enstitüsü çalışanları ile Özel Sektör temsilcileri 2 gün boyunca bir arada olacaklardır. Çalıştayda bütün yabancı ot dostlarını bir arada görmek bizleri ziyadesi ile mutlu edecektir. Değerli dostlar çalıştay The EMAR Otel Deluxe’de düzenlenecektir. Çalıştayda herhangi bir katılım ücreti söz konusu olmayıp, paydaşlarımızla birlikte sizleri Kayseri’de en iyi şekilde ağırlamaya gayret edeceğiz.

    Çalıştay hazırlıklarımızın en kısa sürede tamamlanması amacıyla katılım sağlayacak arkadaşlarımızın başvuru formu nu 06.03.2022 tarihi saat 24.00’e kadar doldurmaları gerekmektedir.

    Sevgili genç arkadaşlar, paydaşlarımızın katkıları ile Herboloji alanında lisansüstü eğitim gören ve herhangi bir yerde çalışmayan yaklaşık 10 kadar arkadaşımızın belgelenmek kaydı ile 400 TL’ ye kadar yol giderleri karşılanmaya çalışılacaktır. Bu arkadaşlarımızın aktif öğrenci belgeleri ve çalışmalara devam ettiklerine dair danışmanlarından alacakları bir yazı ile başvurularını hakkitasdelen@gmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir.
                                                                                                                                                                                                                                                 Prof. Dr. Doğan IŞIK    2.3.2022   -   09:52:43


Tüm Duyurular


Duyurular

Herboloji derneğimiz ve herboloji ile ilgili duyuruları sitemizde bulabilirsiniz.

Kongreler

Herboloji Kongreleri ile ilgili duyuruları ve bildiri özetlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Seminerler

Herboloji Seminerleri ile ilgili duyuruları ve seminer notlarını sitemizde bulabilirsiniz.


Kaçırmayın

Herboloji ile ilgili duyurular, haberler ve etkinlikler için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.